Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Stanowisko LRW SLD ws wyborów prezydenckich

dodano 2015-01-11 22:15 w kategorii: Ludzie

STANOWISKO RADY WOJEWÓDZIEJ SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

w sprawie wyborów prezydenckich

 

W związku z ogłoszeniem przez Zarząd Krajowy SLD kandydatury na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej pani dr Magdaleny Ogórek, Rada Wojewódzka SLD w Zielonej Górze pozytywnie ocenia tę kandydaturę i apeluje do wszystkich struktur powiatowych naszej partii o podjęcie aktywnych działań na rzecz propagowania naszej kandydatki i wspierania jej jako reprezentantki całej polskiej lewicy.

Za Radę Wojewódką                

Przewodniczący Lubuskiej Rady Wojewódzkiej

Sojuszu Lewicy Demokratycznej      

Bogusław Wontor              

         SULĘCIN, 10 stycznia 2015 rokuKomentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  56 minut temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.